Rampa a MailStep vás zvou na ME v akrobatickém létání

Dnes se za námi na rampě stavil náš CEO a nemluvil o ničem jiném, než o blížícím se Mistrovství Evropy v akrobatickém létání. Jan Rozlivka je totiž bývalý reprezentant ČR a několikanásobný mistr světa, takže se není co divit ani jeho nadšení, ani tomu, že MailStep Mistrovství sponzoruje.

Soutěž proběhne 20.–27. 8. na letišti v Moravské Třebové a k vidění toho bude spousta. Zúčastnit se má například Martin Šonka, pilot světové série Red Bull Air Race, mistr Evropy a vícemistr světa v letecké akrobacii kategorie unlimited.

Budu upřímný – ještě včera bych nad podobnou akcí mávl rukou, ale poté, co jsem si od šéfa vyslechl, jak úžasné je řídit letadlo hlavou dolů, jak opojné je cítit v každé buňce těla přetížení a na poslední chvíli zvednout čumák letadla pár metrů nad zemí, chci to vidět na vlastní oči.

Za podívanou budou stát i tréninkové lety, ale já osobně doporučuji dorazit až na závěrečný den, protože kromě sledování boje o titul mistra Evropy se budete moci například proletět vrtulníkem nebo se pobavit sledováním hasičského zásahu. Chybět nebudou ani atrakce pro děti a stánky s haluškama, takže neváhejte.

Máte-li na konci srpna volno, udělejte si na Moravu výlet, bude to stát za to. Více informací najdete na: http://www.eac2016.cz/